| Katalógus >Elemek >Akku |
| Kartonos kiszerelés | 10 |
| Vonalkód | IT7797 |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Leírás (magyar) | 18650 tipusú Li-Ion akku. FORRFÜLES VERZIÓ 3.7V 2400mAh (nem garantált gyártói adat.) Legföbb felhasználási terület: Laptop gépek hibás akkumulátor celláinak cseréjére. 18mm átméröjü, 65mm hosszú. 1 cella súlya 88g. |
| Terméknév (angol) | 18650 Li-Ion Akku Cell 2400mAh 3.7V *Solder tabs* |
| Terméknév (magyar) | 18650 Li-Ion Akku Cell 2400mAh 3.7V *Solder tabs* |
| Terméknév | 18650 Li-Ion Akku Cell 2400mAh 3.7V *Solder tabs* (IT7797) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2013-07-22 15:55 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
| Képek |  |
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT7797/Elemek/Akkuk (tölthető)/18650_Li-Ion_Akku_Cell_2400mAh_3.7V_%2ASolder_tabs%2A |